Спеціалісти Баришівської громади завжди охочі до нових знань…

За ініціативи ГО ВГЦ “Волонтер” за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні головний спеціаліст ССДС Баришівської селищної ради Юлія Ілляш, інспектор ювенальної превенції Баришівського ВП Юрій Мойсієнко, психолог ЦСССДМ Ірина Мазур, провідний спеціаліст з навчально-виховної роботи та позашкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Щерба, заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Леся Забережна взяли участь у 2 денному тренінзі з питань протидії домашнього насильства.

Під час роботи учасники розібрали специфіку діяльності міжвідомчих мультидисциплінарних команд щодо реагування на випадки насильства щодо дітей. Детально ознайомитись з особливостями нормативно-правового забезпечення подолання та попередження насильства щодо дітей.