Свята розпочались!!!

Новорічно – різвяні свята традиційно розпочинає День Святого Миколая. Запах та вогні прикрашеної ялинки, всі в очікуванні передноворічного Миколаєвого дива. Чи прийде Святий Миколай? Чи буде подарунок? Так, він повинен навідати всіх без винятку діток, особливо тих, хто опинився в складних життєвих обставинах, кому вкрай потрібна увага.

Святий Миколай Ванільний дворик  разом із представником служби у справах дітей та сім’ї Валентина Русанова розпочав він свій візит до 16 дітей з соціально – незахищених категорій сімей Дернівського старостинського округу та смт. Баришівки із подаруночками, які були придбані благодійною організацією БФ«БФ Да Мир» (керівник Тітійов Сергій). Діти з цікавістю розглядами солодкі подарунки та іграшки, залишилися задоволеними та обіцяли Святому Миколаю бути чемними і чекати його візиту наступного року.

Щиро вдячні Гунько Светлана  Ванільний дворик  та Сергей Тит Тітійову Сергію Володимировичу за те, що залишились небайдужі та змогли подарувати діткам ще один день, сповненний радості та приємних сюрпризів. Наш Миколай крокує далі Баришівською громадою і завітає до всіх чемних діточок без винятку!!!