Фестиваль художньої творчості Баришівської ОТГ «Повір у себе», який проходив з 3 по 14 грудня 2020 року

Він об’єднав дітей, молодь і небайдужих людей нашої громади. Під час фестивалю засяяло 46 зірочок із 14 старостинських округів. На жаль, в цьому році діти не змогли відчути атмосферу дружнього, веселого свята у зв’язку із запровадженням карантинних обмежень. Та це не стало перешкодою для талановитих дітей. Свої роботи та досягнення вони надсилали до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради, який є організатором фестивалю. Роботи були представлені у різних жанрах: естрадно-інструментальний, вокально-хоровий, образотворче мистецтво, виконавче мистецтво, авторська поезія і проза, спортивні досягнення, декоративно-прикладне мистецтво та хореографічний жанр.

Журі, на чолі із головою Баришівської селищної ради Олександром Вареніченком та заступником голови Жанна Данчук , а також депутати Київської обласної ради 7 скликання – Мар’яна Лук’яненко, 8 скликання – Юлиан Москаленко, керівників структурних підрозділів соціального спрямування Людмила Маценко, Marina Pavlenko, Люда Бабич, Людмила Новицкая, Лариса Борзак, Татьяна Пащук підвели підсумки заходу та визначили переможців і лауреатів фестивалю. При підведенні підсумків відділ культури та туризму Баришівської селищної ради розробив та виготовив індивідуальні дипломи учасникам з емблемою фестивалю Баришівської громади.

Кожна дитина та молода людина отримали свої нагороди: кубки, дипломи, подарунки, вітальні листівки, солодощі та премії.

Грошову винагороду підготували депутати Київської обласної ради – депутат 8 скликання Юлиан Москаленко, депутат 7 скликання Мар’яна Лук’яненко та депутат 8 скликання Баришівської селищної ради – Володимир Суходольский і благодійниця ФОП.

Символічно, напередодні Дня Святого Миколая, діти отримали вітання та солодкі подарунки від голови Баришівської селищної ради біля ялинки в приміщенні ЦПР «Мрія» (керівник Сергій Головерда). Після вручення подарунків діти мали можливість переглянути виставу.

В цьому році, крім дітей, взяли участь у фестивалі молоді люди:

Светлана Патра з авторською поезією у власному виконанні, Сюмар Анжела – художниця-аматорка з власними картинами, Юр Вадим представив свої витвори мистецтва із бісеру та Настя Батюк, яка виступила у вокальному жанрі.