Продовження онлайн-навчання бібліотечних працівників громади

17 грудня 2020 року відбулася четверта зустріч в рамках онлайн-навчання, організованого Фундацією Дарини Жолдак в партнерстві з Управлінням культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА і Благодійною організацією “Благодійний фонд “МХП-Громаді.

Спікер заходу Надія Копаниця, засновник «Школы вовлекающих технологий» у 2018 році,  експертка  «Центру розвитку інновацій».

поділилася досвідом залучення дітей, батьків, вчителів, громадян до бібліотек, щляхом  створення самоорганізованого  учнівського простору, зокрема з досвіду діяльності СОУП  в Миколаївській  центральній бібліотеці.

В Баришівській центральній бібліотеці для дорослих є відеозаписи та презентації всіх зустрічей онлайн-навчання,які нам надає Фундація Дарини Жолдак,  що дає змогу передивитися їх усім бібліотечним працівникам Баришівської ЦБС

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.