Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям…

А тому в навчальних закладах Баришівської громади спорт – однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану дитини  до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже завдяки спорту в характері школярів з’являється місце для спортивної спрямованості. Наразі педагогічними колективами шкіл запроваджено систему заходів, спрямованих на збереження здоров’я школярів. Традиційні технології фізкультурно-оздоровчої роботи впроваджуються поряд із інноваційними.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією в навчальних закладах Баришівської громади стало проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 6 по 10 вересня. Метою проведеного тижня  було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальних закладах, формування у дітей  мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів  на гуманістичних ідеалах олімпізму.

Розпочався тиждень загальношкільними лінійками, на яких діти виконали Державний Гімн України, ознайомилися із планом проведення Тижня  спорту  і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя. План проведення, складений учителеми фізичного виховання та представниками шкільного самоврядування, передбачав різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учні на протязі тижня. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.

Побажаємо учням Баришівської громади успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя шкіл не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.