Конкурс есе “Що ти знаєш про Африку?”

На початку вересня Благодійна організація “Фонд громади Березані” у співпраці з ГО “Африканська Рада в Україні” у рамках програми “Молодіжний банк ініціативи” та проєкту “Міжкультурний діалог і толерантність шлях до порозуміння у громаді” для учнів освітніх закладів Баришівської ТГ оголосили конкурс есе “Що ти знаєш про Африку?”.

Учнівські колективи Баришівського НВК, Волошинівського НВК, Коржівської ЗОШ взяли активну участь в написанні конкурсних есе.

10 вересня Голова Африканської Ради в Україні Діалло Ісса Садіо, членкиня Африканської ради в Україні Теодоріна Каміс-Ваврик, Голова Правління БО “Фонд громади Березані” Алла Новікова, секретар селищної ради Надія Слухай, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Вікторія Бородуліна відвідали заклади освіти Баришівської ТГ, де провели нагородження дітей-учасників, вікторини для учнів, представлення африканських традицій.

Дякуємо школам за участь та організаторам за цікавий, активний, пізнавальний захід.