СПОРТ РОБИТЬ ГРОМАДУ СИЛЬНІШОЮ

Життя – це процес постійного вибору. І часто наше життя змінює саме вибір. Сьогодні розповімо Вам про команду однодумців, вибір яких – активний спосіб життя та спорт.

Мільйони людей проводять час в тренажерних залах, слідкують за своїм харчуванням і знижують зайву вагу. Бути спортивним не лише- модно, а це можливість зробити своє життя повноцінним і енергійним. Спорт- це культура, філософія котрій потрібно знайти місце в своєму житті, тому що це:

–        оздоровлення організму;

–        нормалізація обміну речовин;

–        зміцнення серцево- судинної,

–        кістково- м’язової систем;

–        підвищення імунітету;

–        струнка, підтягнена фігура;

–        красиве тіло;

–        розвинена координація;

–        сформована постава , грація і пластика рухів;

–        профілактика остеопорозу, тромбозу;

–        зменшення нервового навантаження та збільшення протидії стресу;

–        покращення самопочуття;

–        сила, витривалість;

–        вироблення активної життєвої позиції;

–        впевненість в собі.

Людина, що активно займається спортом, прагне якнайшвидше реалізувати себе, а значить досягає успіху.

Фітнес-тренер, Оксана Нероба:

«У моє життя спорт увійшов ще  в дитячому віці. Мама показала мене тренеру з художньої гімнастики, і моє дитинство  стало спортивним. Тренування, змагання, перемоги, але отримана досить серйозна травма зупинила мене. …. я вирішила залишити професійний спорт. Займалася  танцями і без перебільшення скажу, що мої сольні виступи з гімнастичними елементами, були , «вишенькою на торті». Колектив, займав призові місця на  конкурсах та фестивалях. Потім, з переїздом батьків- це також пішло в минуле. Кілька років працювала тренером фітнесу в жіночому клубі… і знову переїзд… і ось-  нова можливість займатися улюбленою справою в смарт клубі «ЯNОVA». Чимало людей бояться зробити свій перший крок  до залу. Бояться, що це важко, що їм не вдасться, що не вийде так, як в інших. Але тут ви не прийшли, щоб комусь щось доводити. Нікому, окрім себе самого. Єдиний з ким ви повинні змагатися- це з собою вчорашнім. І кожне ваше сьогоднішнє :

– плюс 5 секунд в планці,

– плюс на два присідання більше,

– плюс одне віджимання…

І це величезна ваша перемога над собою вчорашнім. Значить ви стали сильнішими, впевненішими, витривалішими,  ви в кращій формі.  Отже ваш вибір був правильним!»

А ми чекаємо на Ваші спортивні історії в проєкті «СПОРТ РОБИТЬ ГРОМАДУ СИЛЬНІШОЮ»