Сьогодні стартувала перша сесія ЗНО з хімії

Випускники 11-х класів закладів загальної середньої освіти для вступу у вищі навчальні заклади мають обов’язково скласти зовнішнє незалежне оцінювання. Сьогодні стартувала перша сесія ЗНО з хімії.

Одинадцятикласники з чотирьох шкіл Баришівської селищної ради, які виявили бажання складати іспит з непростого предмету, пройдуть випробування у місті Київ. Відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради спільно з керівниками закладів освіти створили всі належні безпечні умови для підвезення учнів до пункту тестування та додому. Дітей супроводжує вчитель хімії та медичний працівник.

Щиро бажаємо учням успіхів у здачі ЗНО, отримати бажані результати та вступити в омріяні вищі навчальні заклади. ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО!