Крила для жінок!

Талановиті, творчі  та завзяті  люди мешкають не тільки у великих містах, а і в невеличких селищах, і маленьких селах.

Але ось дилема – не всі мають однакову можливість реалізуватися. Особливо жінки, які і досі мають  сумніви від нав’язаних оточенням стереотипів: жінка – для сім’ї, для кухні, для нижче оплачуваних спеціальностей, а не для бізнесу та кар’єри.

Проект  «Крила», який впроваджує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» в партнерстві з Інститутом Пакт та за підтримки  Уряду Канади підтверджує, що жінки – можуть все і повинні самі обирати свій шлях. І це не феміністичний заклик,  це про рівність, яку потрібно створювати.

Це історія про крила для жінок.

Якщо жінки селища, і сільські жінки та жінки з уразливих груп населення, вірять в свої сили, мають достатньо знань та навичок, знаходяться у дружньому середовищі, яке сприяє зміцненню їхнього професійного потенціалу, то вони будуть економічно убезпечені, що призведе до благополуччя їхніх сімей та усієї Баришівської  громади загалом