Спільний цільовий рейд «Здоровий побут»

20 травня 2021 року, відбувся спільний цільовий рейд «Здоровий побут» на території смт Баришівка та с.Пасічна. Перевірку здійснили провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради Валентина Русанова, фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб Баришівської селищної ради Наталія Іващенко, поліцейський офіцер Баришівської ТГ Антон Палій.

Під час рейду перевірили умови проживання та розвитку дітей у 9 сім’ях, які перебувають в групі ризику та потребують надання соціальних послуг.

З батьками проведено профілактичну роботу щодо відповідальності за вчинення насильства відносно дітей, з приводу того, аби батьки не допускали вживання спиртних напоїв. Окрім цього, перевірено умови проживання дітей у родинах.

Батьки, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, були офіційно попередженні про їх неухильне виконання,  недопущення жорстокого ставлення до дітей.

Робота з сім’ями триває.