Щирі привітання з нагоди 90-річчя газети “Баришівський вісник” і Дня журналіста!

Шановні друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту.

Завдяки Вам мешканці Баришівської громади оперативно отримують об’єктивну та правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими незабутніми сторінками літопис нашого рідного краю. На Вас покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, прославляти самобутню історію та сьогодення, духовність і високу моральність жителів громади: простих трударів і славетних земляків, знаних далеко за межами Київської області.

Нехай ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя та здоров’я!

Упевнені, що й надалі обрані газетою демократичні чесноти, самовіддане служіння своїм землякам, неспинне прагнення змінювати життя у Баришівській громаді на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами для головного редактора та журналістів видання, численного активу громадських дописувачів і передплатників, а також: усіх мешканців старостинських округів, хто звик щотижнево звіряти своє життя із «Баришівським вісником».

Зі святом!