05.06.2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради

Учасниками засідання заслухано, обговорено та прийнято рішення з наступних питань порядку денного, та складено відповідний протокол № 2 від 05.06.2020 року, який розміщено на офіційному сайті: https://baryshivska-gromada.gov.ua/document-category/postijni-komisiyi

Буняк Г.М., головний лікар КНП«Баришівської ЦРЛ» доповіла про протиепідемічний стан на території Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-COV-2.

Шовть Ю.А., заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства доповів про забезпечення дотримання протиепідемічних заходів під час відвідування місць поховань на території сільських та селищних кладовищ у поминальні дні.

Звертаємо Вашу увагу!

Керівники місцевих релігійних громад дотримуються безпеки проведення поминальних днів та богослужінь в умовах карантину. Попереджені щодо їхньої персональної відповідальності за дотримання всіх протиепідемічних заходів, ігнорування або допущення свідомого провокування скупчення людей. Дотримуємося також умов, визначених відповідною постановою (№14 зі змінами від 27.04.2020)Головного санітарного лікаря під час відвідування цвинтарів та інших меморіальних місць

Гордієнко В.М., перший заступник Баришівського селищного голови доповів щодо послаблення карантинних умов відповідно до постанови Кабінету Міністрів №392 від 20.05.2020 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», а також про забезпечення дотримання протиепідемічних заходів під час роботи агропродовольчих ринків. Наголосив, під час роботи ринків про забезпечення дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря№14 зі змінами від 27.04.2020.

Співдоповідач, Горбатко А.М., начальник Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області доповів, що єдиний ринок, який не відкрився та не функціонує -«Слов’янський» (Морозівський старостинський округ), так як суб’єкт господарювання ФОП Свірідов не забезпечив та не налагодив роботу відповідно  визначених вимог постановою Головного санітарного лікаря№14 зі змінами від 27.04.2020.

Голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко звернувся до членів засідання щодо впорядкування роботи стихійних ринків в старостинських округах, озвучив етапи та механізми упорядкування для безпечної та законної торгівлі крім продукції тваринного походження.