Щодо проведення онлайн-семінару

Баришівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує Вас про те, що на виконання листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 10.12.2020 № 2841-06/73396-06, доручення Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області №Д/37-21 від 28.01.2020 «Щодо проведення онлайн-семінарів», з метою роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів о 10.00 04 березня 2021 року в залі засідань Баришівської районної державної лікарні ветеринарної медицини буде проведено онлайн – семінар на теми:

• ветеринарно-санітарні вимоги, обов’язкові для виконання в галузі
  • бджільництва;
  • бюджетна програма КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгоспвиробників» (модератор – начальник управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Довгаль Костянтин Костянтинович);
  • безпека бджіл при застосуванні пестицидів.

Баришівське районне управління просить Вас посприяти щодо участі в онлайн-семінарі із залученням представників органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та фізичних осіб, що займаються бджолярством, представників сільськогосподарських підприємств, громадських організацій та інших зацікавлених осіб, шляхом висвітлення даної інформації в засобах масової інформації та на сайті Баришівської селищної ради.