Ще один спільний проєкт Баришівської селищної ради та ГО “Фонд громади Березані” реалізовується в Баришівській громаді

В центрі села Коржі, біля озера, будуть встановлені вуличні спортивні тренажери для покращення ментального та фізичного здоров’я.  Це стане місцем зустрічей активних жителів села. Проєкт реалізується Благодійною організацією «Фонд громади Березані» за результатами грантового конкурсу проєктів для Фондів Громад України в рамках програми “ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ” за фінансування, залученого Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» від приватних осіб та організацій. Проєкт співфінансується депутатом Баришівської селищної ради Гопкалом І.М. Встановлення тренажерів відбувається за участі небайдужих місцевих жителів та підприємців.