Ще один автомобіль для громади!

Завдяки плідній співпраці Баришівської громади з Благодійною організацією «БФ Право на захист» (президент- Олександр Галкін) представники соціальної сфери громади (управління соціального захисту, центр соціальних послуг, територіальний центр з надання соціальних послуг) взяли участь у конкурсі та виграли спеціалізований  автотранспортний засіб марки HUNDAI STARIA для перевезення маломобільних груп населення та ВПО до місць медичного та соціального значення.

Тож невдовзі в Баришівській громаді запрацює нова соціальна послуга – служба з перевезення.

Присутній на заході секретар селищної ради Олександр Ільченко вручив Подяку Баришівської селищної ради старшому координатору мобільних груп Благодійної організації «БФ «Право на захист» Геннадію Потеряйку, сподіваючись на подальшу співпрацю в розбудові нашої громади.