26 серпня Громада Села Коржі відзначала День села

26 серпня Громада Села Коржі відзначала День селаю Тут відбувся благодійний захід «Сила родинного вогнища», метою якого став збір коштів на придбання тепловізора своєму односельцю Бабичу Олександру та його побратимам.

Святковий день розпочався спортивними змаганнями з волейболу, а в другій половині дня відбувся футбольний турнір.

Дітей розважали аніматори і Пес Патрон. Захід відбувся за підтримки УІФК-Агро group (директор – Дітріх Трайс).

Святкового тону задавав Зразковий дитячий духовий оркестр «КОНСОНАНС» під керівництвом незмінного художнього керівника Віктора Стомаченка, ансамбль «Коржівчанка» (керівник Галатенко Л.) та дитячий колектив «Проліски» (керівник Чава О.), виступи читців дітей (керівник Лапа Т.).

На заході були присутні секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко та військовослужбовець ЗСУ, коржівчанин Олексій Лихошва, котрі вручили Подяки волонтерам Оксані Качалі, Мирославу Курдибановському та маленьким волонтеркам, які продають власноруч приготовлені смаколики і донатять на ЗСУ – Лихошві Дарині, Курдибановській Марії, Білоус Вероніці та Кобі Владі.

Загалом на благодійному ярмарку було зібрано 37076 грн.