29 серпня День памяті Героїв

Сьогодні, 29 серпня, відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року українці відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

На Меморіалі слави смт Баришівка відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів, зокрема соняшників, до портретів полеглих Героїв нашої громади.

Участь в заході взяли родичі загиблих воїнів. Керівник КУ «Центр допомоги учасникам АТО», мама одного з наймолодших полеглих Героїв Ігоря Усика Любов Олександрівна продекламувала проникливий вірш-крик душі матерів загиблих воїнів.

Хвилиною мовчання вшанували всіх Захисників та Захисниць, які загинули в боротьбі за незалежність України, та жертв з числа цивільного населення.

У своєму виступі секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко згадав, що серед полеглих солдатів і офіцерів російсько-української війни, загиблих  жителів Баришівщини, військовослужбовців ЗСУ, котрі брали участь у звільнення сіл громади, наразі вже 73 наших земляки,  і їхні імена назавжди  будуть закарбовані в книзі Вічності…

На завершення – всі присутні мали можливість прикрасити імпровізовану карту України соняшниками – символами полеглих Героїв як пам’ять про загиблих в Іловайському котлі в 2014 році.

Пишаємося нашими захисниками, їхньою силою, їхньою жертовністю. Співчуваємо їхнім побратимам, родинам, сім’ям. Пам’ятаємо загиблих… Шануємо живих!