Народний депутат Верховної Ради Микола Леонідович Галушка (округ 97)

Шановні друзі!

У складний для країни час всі ми продовжуємо наполегливо боротися з коронавірусом. Кожний має свій фронт відповідальності та обов’язків. Хтось перебуває на карантині, і я дякую всім свідомим громадянам, хтось рятує людські життя, хтось допомагає медичним працівникам, хтось допомагає людям похилого віку, хтось роздає маски… Всі ми об’єднані однією метою – побороти страшну недугу.

Сьогодні до мене зателефонували та запитали, а що ж я зробив для свого округу? Чому людям не роздають маски від мого імені тощо. Я відповів дуже просто, що моє основне завдання сьогодні – не займатися показовою роботою. Можливо, для когось це і має значення, але я завжди був чесним перед самим собою. Тому щодня 24/7 працюю над тим, аби про наше місто не забули під час розподілу ані фінансової допомоги, ані під час розподілу тест-систем, апаратів ШВЛ, аналізаторів, засобів гігієни тощо.

Вже завтра Бровари отримають чергові тест-системи. Це не перше постачання, але далеко не останнє. Бровари мають бути підготовленими до зустрічі з коронавірусом, яким, на жаль, вже інфіковано одну людину. Апарати штучної вентиляції легень теж надійдуть до інфекційного відділення найближчим часом. Сьогодні йдеться про 4 одиниці для дорослих та 16 одиниць для дітей, але ми працюємо над закупівлею більшої кількості апаратів. Також очікуємо постачання апаратів ШВЛ й до Баришівки.

Аби ви розуміли, сьогодні Бровари потребують апаратів ШВЛ високого та середнього класів, портативних апаратів ШВЛ, компресорів для забезпечення роботи дихальної апаратури, дозаторів, моніторів, електровідсмоктувачів, інгаляторів, ларингоскопів, наборів для важкої інкубації, кисневих концентраторів і багато-багато іншого, адже станом на сьогодні у наявності по всім позиція повний нуль.

Ось це моє завдання – забезпечити місто необхідним обладнання задля боротьби з коронавірусом. Питання по кожній позиції підіймаю щодня, сотні телефонних дзвінків, тисячі повідомлень, робота Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Це не виправдання, а констатація того, що відбувається щоденна титанічна робота, яка більшості з вас сьогодні є невидимою. Тому в мене немає часу на Фейсбук, але я намагатимуся інформувати вас якомога частіше, аби ви володіли інформацією, як наше місто озброюється у боротьбі зі світовою епідемією.