Селичівський НВК Баришівської селищної ради переміг у конкурсі

Селичівський НВК Баришівської селищної ради переміг у конкурсі на участь у міжнародному мовному таборі GoCamp 2020, який є найбільшою волонтерською програмою у Східній Європі. Волонтери з усієї планети навчають школярів англійській мові та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

Із 10 по 21 серпня всім (8) учнів освітнього закладу відвідували мовний онлайн – табір, дотримуючись Тимчасових рекомендацій в умовах адаптивного карантину, підписаних Головним державним лікарем.

В мовному таборі діти брали участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись англійською мовою між собою та іноземним волонтером. За допомогою спеціально розробленої програми діти вчилися працювати в команді, спілкуватися у багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними.

Діти працювали над суспільно корисними проектами такими як:”Творча кухня”, “Друге життя старих речей. Виготовлення еко сумки”, розвивали свої творчі здібності,створюючи власні відео, знайомилися із зразками графіті з різних країн та створили власний плакат на тему “Вуличне мистецтво”.

Кожного дня у дітей було багато ігор, квестів та пісень. А найголовніше, що за підтримки волонтерів діти здійснили онлайн подорож навколо світу, переглядаючи захоплюючі презентації країн з усіх континентів нашої планети.