РОЗВИТОК БАРИШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ – це завдання, стимул, орієнтир для тих, хто щоденно працює саме заради цього, впроваджуючи реформи, реалізовуючи ініціативи, сприяючи розв’язанню життєво важливих проблем місцевого значення, налагоджуючи зв’язок між громадою та владою, примножуючи економічний стан громади, створюючи комфортні умови для проживання жителів громади… Цей перелік щоденних важливих справ виконують фахівці й спеціалісти органів місцевого самоврядування Баришівської громади. Саме їм сьогодні від усіх жителів громади селищний голова Олександр Вареніченко дякував за відповідальність, компетентність, активну громадянську позицію. Особливі нагороди (відзнаки Київської обласної ради, Броварської районної державної адміністрації, Асоціації міст України, Баришівської селищної ради) отримали кращі з кращих, котрі зробили особистий вклад у становлення та розвиток Баришівської громади.

– Від щирого серця бажаю вам здоров’я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги, – побажав Олександр Вареніченко колегам із нагоди свята.

До речі, очільнику громади Олександру Вареніченку від керівництва Броварської районної ради теж було вручено нагороду – Знак пошани ІІІ ступеня. А в той же час у Києві проходили обласні урочистості, де Почесною грамотою Київської облдержадміністрації був відзначений Віталій Гордієнко, начальник управління фінансів та економічного розвитку Баришівської селищної ради.

Особливого шарму додало заходу ще одне свято – День української хустки, яка так гармонійно поєдналася зі святковим вбранням кожної жінки.