Письменник живе у своїх книжках, скульптор – у створеним ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах учнів

У народі кажуть , що письменник живе у своїх книжках,скульптор – у створеним ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах учнів.

Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу,своїх духовних батьків- учителів,все своє життя.

Адже в кожному прожитому у школі дні було щось неповторне ,незабутнє ,що лишає свій відбиток у кожній душі.

Шановні наші, любі і рідні вчителі!

Ви заслуговуєте найбільших нагород, найвищих відзнак за свою віддану працю. Бажаємо Вам здоров’я, миру, наснаги і добрих людей на Вашому життєвому шляху!

І завжди пам’ятайте, що ви заслуговуєте найголовнішого – бути щасливими!

З 1992 року найвищою нагородою в галузі освіти є “Премія імені Миколи Зерова”, яка вручається до Дня працівників освіти. Цьогоріч голова Баришівської ОТГ Олександр Вареніченко вручив Дипломи лауреатів премії :

” За досягнення у галузі зальної середньої освіти” – Михалко Валентині Василівні, вчителю початкових класів Баришівського НВК;

” За сприяння учительству” – Дудці Тамарі Михайлівні, директору Селищанського НВК;

“За досягнення в галузі позашкілля” – Пріхнич Ларисі Іванівні, керівнику зразкового ансамблю спортивного бального танцю “Мрія” ЦПР “Мрія”.

Також, вперше в нашій громаді отримана нагорода” Гордість освіти Київщини” і отримала її Левченко Марія Гнатівна.

Щиро вітаємо всіх освітян!