Майже кожен день, рятувальники ризикують життям, але нагородою за це служать десятки, а то й сотні врятованих життів

Майже кожен день, рятувальники ризикують життям, але нагородою за це служать десятки, а то й сотні врятованих життів. Проте, для того, щоб бути справжнім рятувальником сили замало, треба мати й спеціальні знання та навички, які потім застосовувати на практиці під час надзвичайних ситуацій.

Так 19 грудня працівник Екстреної медичної допомоги Євген Харченко провів із рятувальниками 24 ДПРЧ смт Баришівка заняття щодо надання першої медичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах.

Під час заходу медик наочно продемонстрував рятувальникам способи та методи зупинення артеріальної і венозної кровотечі, фіксації з іммобілізацією верхніх і нижніх кінцівок при переломах та вивихах, надання першої допомоги при порушеннях, або зупинці дихання, серцево-судинних порушеннях, зупинці серця тощо. Також практично відпрацювали на манекені методику сердечно-дихальної реанімації.

Загалом, заняття пройшло ефективно, кожен мав змогу спробувати надавати основні види допомоги та отримати кваліфіковані рекомендації від фахівця медичної служби.