Про основні завдання та напрямки надання соціальних послуг населенню об’єднаних територіальних громад та поглиблення співпраці з управліннями соціального захисту населення…

Вкотре говорили на семінарі-нараді, що проходив 16.05.2019 року в с.Фурси з головами об’єднаних територіальних громад, начальниками управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій.

Представники від Баришівської ОТГ та Баришівської РДА : директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Борзак Л.В. та начальник управління соціального захисту населення Маценко Л.В. також відвідали цей захід.

Що ж до питань,які були винесені на порядок денний:

1. Повноваження об’єднаних територіальних громад щодо надання соціальних послуг та соціального захисту населення, соціальна робота, надання соціальних послуг в об’єднаній територіальній громаді.

Доповідачі: Мещан І.В.- директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; представники Міністерства соціальної політики України.

1. Основні форми соціальних послуг.

Доповідачі: керівники структурних підрозділів Міністерства соціальної політики України

1. Наближення послуг органами Пенсійного фонду Київщини. Доповідачі: Зоркаи О.Ю.- заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду у Київській області.
  2. Виступ голів об’єднаних територіальних громад та начальників управлінь соціального захисту населення РДА та місьвиконкомів з обміну досвідом щодо співпраці з надання соціальних послуг.
  3. Реалізаця прав віруючих на проходження альтернативної невійськової служби. Доповідач: Мацько С.В.- заступник директора департаменту соціального захисту населення облдерадміністрації).
  4. Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». Доповідач: Зінкевич Н.І.- консультант Проекту Світового Банку, Міністерства соціальної політики України.