Відбулися заходи з нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї

Свята моя ненько, я вдячний Тобі,

Що в хаті тепленько і сіль є, і хліб,

За те, що ще можу свій хрест я нести,

О Матінко Божа, спаси і прости.

Акулов Г.

Саме травень вважається місяцем вшанування Матері та сім’ї. У навчальних закладах Баришівської громади відбулися ряд заходів з нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї. В ході проведення святкових програм основна увага акцентувалась на соціальній та моральній значимості Матері, Сім’ї, Родини як основи суспільства та держави, джерела формування  моральних та духовних цінностей у вихованні дітей. Завдяки таким заходам в учнів формується уявлення про призначення жінки, виховується повага до матері.

Завершальним святковим дійством стала концертна програма присвячена Міжнародному Дню Матері, яка відбулася 17-го травня 2019 року на базі ЦПР «Мрія». Вихованці позашкільного закладу виконували пісні, декламували вірші та зворушливо витанцьовували яскраві танцювальні номери присвячені мамам!

На святі виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Олена Миколаївна Бойко, яка наголосила, що День Матері повинен увійти в кожну українську оселю як найзворушливіше і найбільш шановане свято, подякувала організаторам та учасникам свята.

«Наше життя починається від матері – найріднішої, найближчої нам людини. З любові до матері й батька бере свій початок й любов до рідного краю.

Можна у світі багато зробити –

Перетворити зиму на літо.

Можна моря й океани здолати,

Гору найвищу штурмом узяти,

Можна пройти крізь пустелі і хащі,

Тільки без мами не можна нізащо,

Бо найдорожче стоїть за словами –

В світі усе починається з мами!»- опісля таких слів ведучої Олени Вікторівни Обухової та прекрасного виступу вихованців в залі у кожної мами на очах бриніли сльози.

Завершився святковий концерт як завжди  бурхливими оплесками та емоційними вигуками: «Молодці!»