17-го травня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради

На цьому засіданні виконавчого комітету Баришівської селищної ради, яке провів селищний голова Олександр Павлович Вареніченко,  в.о. старост Баришівської громади заслухали та обговорили слідуючі питання порядку денного:

1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку за І квартал 2019 року.

Доповідач :

1. Про виконання бюджету селищної ради за І квартал 2019 року.

Доповідач : Дика Н.І. – начальник відділу фінансів селищної ради

1. Про затвердження планової мережі закладів загальної середньої освіти на 2019-2020 н.р..

Доповідач : Бойко О.М. – начальник відділу освіти, молоді та  спорту селищної ради

1. Про схвалення Програми розвитку освіти Баришівської селищної ради на 2019 – 2021 роки.

Доповідач : Бойко О.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради

1. Про затвердження заходів з підготовки соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020.

Доповідач : Данчук Ж.В. – заступник селищного голови з питань соціального напрямку

1. Про затвердження переліку посадових осіб, які уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення за ч.5, ч. 6 ст. 184 та ст. 188-50

Доповідач : Данчук Ж.В. – заступник селищного голови з питань  соціального напрямку

1. Про створення постійно діючої комісії на 2019 рік для прийняття, введення в експлуатацію, передачу та списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, проведення списання, визначення непридатності та встановлення неможливості подальшого використання запасів у Баришівській селищній раді.

Доповідач : Дибка Т.М.  – начальник  відділу комунальної  власності житлово-комунальнго господарства та благоустрою селищної  ради

1. Про створення постійно діючої комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Баришівської селищної ради.

Доповідач : Солоніна І.С.. – головний спеціаліст  відділу комунальної власності житлово-комунальнго господарства та благоустрою селищної  ради

1. Про схвалення проекту Правил Благоустрою та впорядкування територій населених пунктів Баришівської селищної ради.

Доповідач : Солоніна І.С.. – головний спеціаліст  відділу комунальної  власності житлово-комунальнго господарства та благоустрою  селищної  ради

1. Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів по Комунальному підприємству Корніївський сільський комбінат комунального господарства.

Доповідач : Шовть Ю.А.аступник селищного голови з питань благоустрою та ЖКГ

1. Про внесення змін до Схеми дорожнього руху центральних вулиць смт Баришівка. /Знімається з розгляду на доопрацювання.

Доповідач : Солоніна І.С.. – головний спеціаліст  відділу комунальної власності житлово-комунальнго господарства та благоустрою  селищної  ради

1. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки.

Доповідач : Шуляк Ю.Г. – депутат селищної ради, голова Баришівської районної  федерації футболу

1. Про пайову участь у розвитку інфраструктури Баришівської селищної ради.

Доповідач : Івченко Н. М. начальника відділу архітектури, містобудування  та земельних ресурсів селищної ради

1. Про впорядкування адрес земельних ділянок та житлових будинків.

Доповідач : Івченко Н. М. начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів селищної ради

15. Про делегування повноважень Баришівській ЖЕК щодо приватизації квартири за адресою: смт Баришівка, вул. Софіївська 34, буд. 34, кв. 65.

16. Розгляд заяв .

16.1. Про переведення дачного ( садового ) будинку у жилий будинок.

16.2. Про відмову в переведенні дачного ( садового ) будинку у жилий будинок .

16.3. Про надання матеріальної допомоги на поховання ;

– про квартирний облік громадян

16.4. Про взяття на облік для надання житла гр. Вінтіної А.В..

16.5. Про взяття на облік для надання житла гр. Куценка О.М..

16.6. Про взяття на облік для надання житла гр. Резніченко М. В..

16.7. Про взяття на облік для надання житла гр.  Дронгаля А.Г.

Доповідач : Савченко А.В. – головний спеціаліст загального відділу селищної ради

– про  надання  згоди громадян на  відключення  від  мереж ЦО  і  ГВП

16.8. Про  надання  згоди гр. Ющенко І.В. на  відключення  від  мереж ЦО  і  ГВП  квартири  та  влаштування  індивідуального опалення  та  гарячого  водопостачання.

16.9. Про  надання  згоди гр. Зінченко С.І. на  відключення  від  мереж ЦО  і  ГВП  квартири  та  влаштування  індивідуального опалення  та  гарячого  водопостачання.

про надання згоди громадянам на знесення зелених насаджень

16.10. Про надання гр. Синиці В.В. згоди на знесення зелених насаджень .

16.11.Про надання згоди ФОП Лагутіну Ю.В. на знесення зелених насаджень .

16.12.Про надання гр. Лубському А.О. згоди на знесення зелених насаджень .

16.13.Про надання згоди гр. Дубенець Г.П. на знесення зелених насаджень

16.14.Про надання згоди на знесення зелених насаджень в с. Корніївка по вул. Шевченка.

16.15.Про надання згоди на знесення зелених насаджень на території стадіону  в с. Коржі.

16.16.Про надання згоди на знесення зелених насаджень в с. Волошинівка  по вул. Миру.

ДОДАТКОВІ ПИТАННЯ.

1. Про схвалення Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік (із змінами)»
  2. Про застосування тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів

житлово – експлуатаційною конторою Баришівської селищної ради.