Про організацію та проведення заходів з благоустрою на території селищної ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету Баришівської селищної ради  від 22.03.2021 № 59 “Про організацію та проведення заходів з благоустрою  на території селищної ради” та розпорядження заступника селищного голови  від 31.03.2021 № 59-03-03, з метою проведення двомісячника з благоустрою  на території населених пунктів Баришівської громади, протягом 08-11  квітня 2021 року працівниками відділу комунальної власності,  житлово-комунального господарства та благоустрою (Мусієць В.І., Комарчук  Л.В.), загального відділу (Соляник Л.М.), сектору містобудування та  архітектури (Лепехою О.М.) апарату виконавчого комітету Баришівської  селищної ради було здійснено обхід суб’єктів господарювання (фізичних  осіб-підприємців, ТОВ) з врученням листів-повідомлень щодо проведення  робіт з благоустрою власних та прилеглих територій, встановлення урн для  сміття, якщо такі не встановлені, забезпечення прибирання закріпленої  території і вивіз сміття з надавачами послуг відповідно до укладених  договорів. Листи-повідомлення були вручені особисто  (під підпис про  отримання) власнику або продавцю.