Про маму я скажу величне слово…

Саме під таким гаслом 21-го травня 2019 року відбулося засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків, патронатних вихователів, матерів, які виховують дітей з інвалідністю, матерів та дружин загиблих воїнів, учасників АТО, членів сімей учасників АТО, матерів-волонтерів.

На початку заходу слова вдячності матерям за синів, які зробили неоціненний подвиг та найщиріші вітання з нагоди Дня матері, побажання міцного здоров’я, довголіття, вдячності від людей пролунали від голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка.

«Материнство — це найбільше щастя, яке може бути. Добра вам і багато любові”, — продовжила вітання Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради Лариса Василівна Борзак. Яка запросила присутніх  продовжити засідання там, де панує атмосфера цілковитого спокою та благодаті і можна нескінченно насолоджуватись живописними пейзажами, забувши про усі буденні проблеми та негаразди до парку «Феофанія».

Мамам також потрібен відпочинок і перезавантаження! Вдалої подорожі!