Презентація казок Шарля Перро

Шановні маленькі читачі та їх батьки. @nova.poshta.official в партнерстві з @foundDZ подарувала бібліотекам нашої Баришвської громади  яскраві та цікаві книги – казки з ілюстраціями українських художників. Приходьте до своїх  бібліотек – книги вже чекають  читачів.

До Всеукраїнського дня бібліотек  в бібліотеках Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено презентації книг Шарля Перро «Спляча красуня» та «Кіт у чоботях».

Провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Ю.А.Гранько провела презентацію книг і показала маленьким читачам, як оживають  герої книг. Ці казки  мають доповнену віртуальну реальність. скориставшись мобільним додатком  та інструкцією, що розміщена  на звороті  обкладинки книги можна оживити героїв казок, робити з ними фото, відео, або слухати казку на доступних мовах.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.