Працівникам відділу культури та туризму Баришівської селищної ради роз’яснено вимоги охорони праці

В ході семінару роз’яснено вимоги законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Наголошено на обов’язковому використанні засобів індивідуального захисту в процесі виконання посадових обов’язків працівниками відділу культури та туризму Баришівської селищної ради.

Проаналізовано стан виробничого травматизму в соціально-культурній сфері. Звернута увага працівників на основні причини травмувань в зазначеній сфері, а також наголошено на типових порушеннях нормативних вимог при виконанні робіт та запропоновано перелік профілактичних заходів задля попередження та усунення причин виробничого травматизму в  соціально-культурній сфері.

За результатами семінару працівникам відділу культури та туризму Баришівської селищної ради рекомендовано звертати увагу на такі питання:

–      розробляти та впроваджувати заходи щодо профілактики виробничого травматизму;

–      посилити контроль за станом охорони праці та трудовою дисципліною;

–      забезпечити дотримання посадовими особами та працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці ;

–      посилити контроль за організацією та проведенням медичних оглядів працівників певних категорій;

–      забезпечити дотримання вимог безпеки під час виконання робіт в електроустановках;

–      забезпечити відповідно до норм видачу спецодягу, ЗІЗ, мийних та знешкоджуючих засобів для працівників.