Поліцейські продовжують роз’яснювальну роботу щодо заборони продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітні

З метою попередження негативних явищ серед молоді інспектор ювенальної превенції та дільничний офіцер Баришівського відділення поліції завітали до магазину села Сезенків.

Під час рейду правоохоронці наголосили продавцю, що продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів дозволяється лише особам, які досягли 18-річного віку.

Порушення працівником торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами тягне за собою накладення штрафу.

Поліція звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям❗

#поліція #діти Поліція Київської області Баришівська селищна рада Ювенальна Превенція