Юні спортсменки громади -Художня гімнастика СК «Olympic school»

25-го грудня в спортивному залі ЦПР «Мрії» відбулося дійсно різдвяне-казкове дійство – щорічний святковий концерт з художньої гімнастики «Новорічна феєрія».

Юні спортсменки громади демонстрували свої навички, красу і грацію. Неймовірно вражаючі постановки номерів, яскраві костюми та артистичність-просто захоплювала всіх присутніх!

Завітали на свято Баришівський селищний голова Вареніченко Олександр та головний юрисконсульт ТОВ «УІФК-Агро» Оленцевич Анастасія.

«Наша громада – це громада спорту та здорового способу життя, і цей захід ми вже проводимо традиційно», – зауважив Олександр Вареніченко. Звертаючись до учасників спортивної події, він висловив сподівання, що і надалі «Новорічна феєрія» матиме свою історію і успіх. Юним учасницям керівник побажав якнайкраще продемонструвати свою майстерність та здобувати омріяні перемоги.

То ж побажаємо успіхів юним спортсменкам та вітаємо з наступаючими зимовими святами!