«Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність»

З метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та населенням начальником сектору превенції Олександром Губським та заступником начальника Баришівського віділення поліції Богданом Королем проведено робочу зустріч з головою Баришівської ОТГ Олександром Вареніченко.

Під час зустрічі поліцейськими проінформовано про стан криміногенної ситуації, ужиті заходи із запобігання та протидії правопорушенням, результати профілактичної роботи дільничних офіцерів поліції на території Баришівської ОТГ. Не оминали такі явища, як пияцтво, алкоголізм, наркоманія, домашнє насильство, бездоглядність та інші.

Також обговорено спільні пріоритетні напрямки щодо забезпечення правопорядку на території обслуговування під час Новорічних та Різдвяних свят.

Баришівська селищна рада Поліція Київської області Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області