«Пліч-о-пліч» – всеукраїнські шкільні ліги

23 лютого стартував ІІ територіальний етап спортивних ігор серед дітей різних вікових категорій «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Відкрив його начальник Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Сергій Щербак.

У змаганнях із волейболу серед юнаків та дівчат взяли участь 11 команд (110 учасників) ЗЗСО громади. Команди юнаків представили Баришівський ліцей імені Миколи Зерова, ОЗО «Морозівський ліцей імені Дениса Поповича», ОЗО «Селищанський ліцей», Перемозький ліцей і Коржівський ліцей, а також команди Рудницької та Веселинівської гімназій Баришівської селищної ради.

Дівчат представили команди Баришівського, Волошинівського, Морозівського та Коржівського ліцеїв.

І місце серед юнаків виборола команда Баришівського ліцею ім. М. Зерова.

А от перемогу в змаганнях серед дівчат здобула команда Опорний заклад освіти «Баришівський ліцей» Баришівської селищної ради.

Відтак переможці отримають змогу позмагатися з гідними суперниками в ІІІ районному етапі.

Вітаємо призерів та всіх учасників змагань! Пишаємося нашими учнями! Бажаємо їм перемагати й досягати вершин.

Інф. Відділу молоді та спорту Управління ОМС Баришівської селищної ради