ПАТРОНАТНА СІМ’Я: ЯК ЦЕ ТА ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО В БАРИШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Центр соціальних служб Баришівської селищної ради закликає всіх небайдужих до нелегкої долі дітей, які потрапили в складні життєві обставини або залишилися без батьківського піклування під час воєнного стану, взяти участь у запровадженні механізму термінового реагування та послуг сімейного патронату, послуги альтернативного догляду дітей, подарувати їм тепло та затишок родинного вогнища!

«Патронатні вихователі – це професіонали, які пройшли кілька відборів та відповідне навчання. Вони першими надають реабілітацію дитині, яка з різних причин не може знаходитися у рідній сім’ї, працюють з рідними батьками дитини, щоб повернути її у сім’ю, а не відправляти в інтернат. Особливо важливо надання послуги патронату під час війни. Дітей, які постраждали під час воєнних дій, втратили батьків (чи батьки знаходяться на лікуванні/реабілітації, а поряд немає близьких родичів) можна відразу влаштувати в патронатну сім’ю на відновлення. Тому ми створюємо максимально комфортні умови для розвитку патронату у нашій Баришівській громаді. Вичерпну інформацію з питань сімейного патронату Ви можете отримати за адресою : смт Баришівка, вул.Богдана Хмельницького, 21 каб.19 тел.0974348183- Лариса БОРЗАК – директор Центру та 0972830886 Марина ПАВЛЕНКО – начальник Служби в справах дітей та сім’ї.

Інф. Служби у справах дітей та сім’ї та Центру соціальних служб