ПАМ’ЯТАЄМО, ШАНУЄМО ГЕРОЯ, ЯКИЙ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ 28 СІЧНЯ 2015 РОКУ!

Молодший сержант Бондар Віктор Миколайович

128-а окрема гірсько-піхотна бригада

Бондар Віктор Миколайович народився 14 липня 1991 року в с.Лук’янівка Баришівського району.

Молодий, скромний, працьовитий, енергійний та життєрадісний юнак ще зі шкільних років готовий був прийти на допомогу тим, хто її потребував. Захоплювався спортом – грав у футбол і волейбол.

Після закінчення Рудницького НВК Віктор Бондар навчався в Київському будівельному технікумі. У 2009 році пішов до армії, а повернувшись, продовжив працювати у рідному селі.

Віктора мобілізували 3 серпня 2014 року: спочатку вирушив на службу до Мукачева, далі – 128-го гірсько-піхотного батальйону. Був командир відділення зенітно-ракетної артилерійської батареї.

Загинув 28 січня 2015 р. в результаті обстрілу з РСЗВ БМ-21 “ГРАД” базового табору підрозділу в районі м. Дебальцеве, Донецька область

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно)

ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!