РОЗСУВНА СИСТЕМА ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ В ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОМУ ЦЕНТРІ

ТОВ “УІФК-Агро” не змінює своїх орієнтирів у сфері соціальної політики: медицина, освіта, спорт, культура, дозвілля – формують загальні напрями соціальних проєктів. Так, співпраця з Інклюзивно-ресурсним центром Баришівської селищної ради має вже власну історію, яка сповнена приємними візитами та цікавими івентами. Почавши знайомство з придбання техніки, реалізувавши інформаційні заходи, долучившись до забезпечення комфортних умов проведення занять – ТОВ “УІФК-Агро” періодично фінансує цікаві ідеї та генерує поради щодо вирішення тих чи інших питань.

Наприкінці 2020 року, наше підприємство профінансувало встановлення розсувної системи для кабінету лікувальної фізичної культури. Новорічні свята і локдаун внесли корективи щодо виконання замовлення. Але вже сьогодні, відбувся візит директора ТОВ “УІФК-Агро” Дітріха Трайса до інклюзивно-ресурсного центру. Також на зустріч завітав начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Сергій Щербак. Директор центру Людмила Богдан розповіла про важливість даної розсувної системи під час проведення занять. Для повного занурення дитини в навчальний процес у сенсорній кімнаті має бути відсутнє світло, таким чином, учні ефективніше засвоюють навички та рухи.

Присутнім продемонстрували як це все відбувається насправді. Зафіксувавши результат виконаної роботи, керівники поспілкувались про актуальні теми сьогодення, обговорили стан і перспективи впровадження ресурсних кімнат у старостинських округах Баришівської ОТГ і домовились про подальшу співпрацю.

Завдяки такому партнерству – бізнесу та освітньої установи, а також бажанню працівників центру розвиватись, здобувати нові знання та інформувати соціум про важливість інклюзії, сьогодні Інклюзивно-ресурсний центр Баришівської селищної ради зумів досягти поставлених цілей – розуміння батьків, підтримки колег та залучення пересічних громадян до своєї діяльності.