Отримання посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради розпочала оформлення документів та видачу посвідчень/подовження терміну дії батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї згідно розпорядження від 21.01.2020 року №20-01-09. Сьогодні перші посвідчення отримала багатодітна родина із с. Морозівка, яка виховує трьох діток, з чим їх урочисто привітали заступник селищного голови Ж. В. Данчук та начальник служби М. В. Павленко.

Отримати посвідчення мають право всі багатодітні сім’ї, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, – до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Для отримання посвідчень або продовження їх строку дії чи поновлення фотокарток необхідно звернутись в службу у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради, яка знаходиться за адресою: смт. Баришівка, вул. Київський шлях, 48 (другий поверх) із заявою та пакетом документів.

Посвідчення видається безоплатно, строк дії якого визначається окремо для кожної багатодітної сім’ї. Дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видається з 6 років.

Згідно ст. 13 Закону України «Про охорону дитинства» для багатодітних сімей та дітей з багатодітних сімей передбачені пільги.