Добрі справи

У Веселинівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Баришівської селищної ради завершився ще один етап ремонтних робіт із відновлення приміщення «старої» школи. До речі, у цьому році школі виповнилося 110 років.

Ремонтні роботи здійснено в рамках спільного проєкту між Баришівською селищною радою та благодійним фондом «МХП-Громаді».

Вартість проєкту становить 348 850 грн, з яких 50 000 грн виділила Баришівська селищна рада та 298 850 грн Благодійна організація “Благодійний фонд “МХП-Громаді”.

Сергій Міщенко, директор Старинської птахофабрики та Олександр Вареніченко, голова Баришівської селищної ради проінспектували заклад. Директор школи Алла Шостак, задоволена проведеними ремонтними роботами.

Наступний етап ─ проведення ремонту підлоги та облаштування стін.

Разом робимо важливе!