ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення щодо заключення договору з надання доступу до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики на будівлях комунальної власності Баришівської селищної ради

З метою збільшення зони покриття і якості зв’язку операторів мобільного зв’язку, на виконання Закону України  «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, енергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», за зверненням ТОВ «лайфселл» виконавчий комітет Баришівської селищної ради повідомляє про початок громадського обговорення  щодо заключення договору з надання доступу до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики на будівлях комунальної власності  Баришівської селищної ради, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

Повна назва документа: проєкт рішення виконавчого комітету Баришівської селищної ради «Про надання дозволу щодо заключення договорів з надання доступу до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики на будівлях комунальної власності Баришівської селищної ради».

Орган, що прийматиме рішення: виконавчий комітет Баришівської селищної ради.

Суб’єкт господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «лайфселл».

Об’єкти доступу:

с.Коржі, площа Миколи Семеняки, будинок 1А,

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення  щодо заключення договору з надання доступу до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики на будівлях комунальної власності  Баришівської селищної ради розпочато з дня його оприлюднення, а саме: 12 листопада 2021 року на сайті Баришівської селищної ради (https://baryshivska-gromada.gov.ua/) та тижневику «Баришівський вісник» та триватиме до 15грудня  2021року.

Способи участі громадськості: громадськість  в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції щодо заключення договору з надання доступу до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики на будівлях комунальної власності  Баришівської селищної ради. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа протягом встановленого строку підлягають обов’язковому розгляду органом, що прийматиме рішення. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення ) – не заплановані.

Місцезнаходження органу до якого подаються зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій :

Апарат виконавчого комітету Баришівської селищної ради( відділ комунальної власності, житлово – комунального господарства та благоустрою)  вул. Центральна, 27,смт Баришівка Броварського району, Київської області, тел.(04576 5-49-47) ;  gkg@baryshivska-gromada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення виконавчого комітету«Про надання дозволу щодо заключення договорів з надання доступу до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики на будівлях комунальної власності Баришівської селищної ради» надаються : з 15 листопада 2021 року по 15грудня  2021 року включно.

Відділ комунальної власності, житлово – комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради