Добрі справи

Створення сучасного й комфортного приймання відвідувачів Баришівської багатопрофільної лікарні через електронну чергу ─ такий проєкт розпочався завдяки спільній співпраці Фонд “МХП-Громаді”, Баришівська селищна рада, КНП “Баришівська БЛ” та партнерського об’єднання «Баришівка-Пулах-Березань» ТОВ «Engagament Global» (Німеччина).

Електронна черга ─ це сучасний програмно-апаратний комплекс для управління потоками відвідувачів, контролю черг, організації обслуговування пацієнтів медичного закладу. Впровадження проєкту дасть змогу розмежувати потоки відвідувачів, оптимізувати роботу персоналу. Баришівська багатопрофільна лікарня отримає оновлений простір приймання громадян, який відповідатиме сучасним вимогам. У кожного пацієнта медичного закладу з’явиться електронна медична картка, на моніторах пацієнти в режимі онлайн бачитимуть графік роботи лікарів та кількість вільних місць для запису на приймання та низку інших нововведень, які забезпечуватимуть комфортне перебування пацієнтів у медичному закладі.

Зараз ведеться перший етап проєкту ─ реконструкція приміщення реєстратури.

Разом робимо важливе!