#ОбластьГероїв. В Паришкові відбулося відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя Єгора «Ехо» Бартоша

В Україні триває боротьба за свою незалежність. Багато втрат несе наша Україна, серед них і наш земляк Єгор Тимофійович Бартош на псевдо «ЕХО».

Усі зібралися, щоб вшанувати пам’ять Єгора Бартоша та відкрити меморіальну дошку за дизайном Марини Гуржі на його честь…

Меморіальна дошка виготовлена за кошти рідних, друзів родини, однокласників та кращого друга з полку «Азов» Дениса «Тора» Шевченка. Мало хто знає, що майбутній Герой народився далеко за межами рідної України, за яку поклав життя.

Бартош Єгор Тимофійович народився 22 липня 1989 року в місті Каспійськ, Росія.

Закінчив 1 клас в Пушкінський загальноосвітній школі 1-3 ступенів Добринського району Липецької області. У 8 років переїхав до дідуся з бабусею в Україну, в село Корніївка, де пішов до 1 класу місцевої школи (Паришківська ЗОШ І-ІІІ ст), де навчався до 7-гокласу.

З 2004 по 2007 роки навчався у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

З 2007 по 2010 роки навчався у Державному вищому навчальному закладі Київському механіко-технологічному коледжі.

У 2014 році пішов добровольцем на війну, з січня 2015 року перебував на дійсній військовій службі в окремому загоні спеціального призначення «АЗОВ». Від рядового солдата дослужився до звання старшого сержанта, кулеметник кулеметного відділення взводу вогневої підтримки 1-ої роти оперативного призначення 2-го батальйону окремого призначення «АЗОВ». Брав участь у визвольних боях за Широкине, Мар’їнку, у спецопераціях по обороні Світлодарської дуги.

Був нагороджений:

відзнакою Президента України «За участь в АТО» від 17.02.2016, номер 53 , та

05.10.2020 наказ МВС номер 719 о/с, НЗ «За відвагу в службі».

Останні роки служби Єгор був у відділі контррозвідки АЗОВу, брав участь у героїчній обороні Маріуполя в 2022 році та загинув 29 липня 2022 року під час підлого рашистського терористичного акту в Донецькій області в Оленівці.

Право відкрити меморіальну дошку загиблому нашому земляку Єгору Бартошу було надано  рідним та близьким Героя.

Квіти до місця пам‘яті несли керівники громади,  вчителі, учні, однокласники, жителі села, всі присутні.

Проведення поминальної Літії та освячення дошки-пам’яті  відслужив Митрофорний протоієрей Православної церкви України Арсен Квичола та протоієрей ПЦУ Василь Дешевий.

Зі словами вдячності за патріотичне виховання онука звернувся до бабусі Єгора перший заступник голови Баришівська селищна рада Володимир Коцюрбій та подякував всім, хто долучився до встановлення дошки.

Слово про воїна Єгора, який самовіддано захищав нашу країну, почули від представника другого відділу Броварського РТЦК та соціальної підтримки Сергія Кармазіна.

Про роки перебування в сільській школі, його дружелюбний характер та старанність поділилася спогадами його класна керівниця Людмила Самусенко.

Побратими «ЕХО» присягнули «Помстимося»… За пам’ять, за життя, за волю….Вічна пам’ять та велика шана українському Герою, сталевому воїну Єгору Бартошу.

Інф. Відділу культури та туризму Баришівської селищної ради