Засідання виконавчого комітету

19 квітня під головуванням секретаря Баришівська селищна рада Олександр Ільченко відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у війні з російською федерацією захисників та цивільних України.

На порядок денний засідання виконкому було винесено 31 питання.

Зокрема, члени виконавчого комітету СХВАЛИЛИ місцеву цільову програму інформатизації виконавчого комітету Баришівської селищної ради та її структурних підрозділів на 2024–2026 роки.

Заслухали ряд звітів про виконання місцевих цільових програм, які стосуються житлово-комунального господарства та благоустрою Баришівської ТГ, а саме: благоустрою, озеленення та санітарної очистки боротьби з карантинними рослинами, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, енергоефективності та енергозбереження комунальних закладів освіти, медицини, культури, спорту та адміністративних будівель, розвитку ЖКГ та благоустрою населених пунктів на території Баришівської селищної ради за 2023 рік, з якими можна детально ознайомитися на офіційному сайті селищної ради https://baryshivska-gromada.gov.ua/

В ході засідання обговорили та одноголосно вирішили ОГОЛОСИТИ конкурс щодо призначення управителя з управління багатоквартирними будинками на території Баришівської селищної ради.

Загалом розглянули 11 питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України», з них затвердили 7 рішень комісії про надання згоди на виплату компенсацій за заявами жителів громади і за 4 заявами було відмовлено в компенсації.

Серед планових питань: про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, про надання згоди на видалення зелених насаджень.

Насамкінець члени виконавчого комітету прийняли важливі рішення щодо захисту прав та інтересів дітей, зокрема про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.