Обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування Київської області “Плануй.Змінюй.Мотивуй”

28 жовтня 2021 року в он-лайн студії КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” відбувся обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування Київської області “Плануй.Змінюй.Мотивуй”, участь в заході взяла Ярослава Осипова-голова лідерів учнівського самоврядування Баришівської громади (учениця 8-А класу Баришівського НВК)

Слід зауважити, що метою роботи дитячого самоврядування є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховувати в них кращі риси громадянина України, захищати їх права, інтереси, робити життя учнів насиченим і цікавим.Звертаємося до всіх від нашої команди лідерів Баришівської громади (Центр позашкільної роботи «Мрія»), які активно співпрацюють з педагогами та координатором Оксаною Нитченко наразі в он-лайн режимі.Ми спільно з лідерами навчальних закладів Баришівської громади дистанційно працюємо над новими проектами, які незабаром Вам презентуємо.