Обласна програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім»

Обласна програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» розроблена на виконання Указу Президента України від 27.03.1998 №222/98 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» з 2000 року Київський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі реалізує в Київській області державну політику в сфері житлового будівництва в сільській місцевості та соціально-побутового облаштування села. Фонд забезпечує виконання регіональної Програми «Власний дім» затвердженої в новій редакції рішенням Київської обласної ради від 30.05.2019 № 577-28-УІІ.

Програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» забезпечує доступність житла для більшості громадян, які потребують поліпшення житлових умов у сільській місцевості. Цілеспрямована робота по виконанню Програми «Власний дім» на сьогодні є фактично єдиним дієвим механізмом, що дає можливість сільським жителям покращити особисті житлові умови через отримання пільгових довгострокових кредитів на будівництво житла та його благоустрій під 3% річних (багатодітним сім’ям безвідсотково). Жителі села мають можливість за рахунок кредитних ресурсів провести будівництво, добудову, реконструкцію власного житла, придбання як на вторинному ринку так і нового житла, спорудження інженерних мереж та підключення їх до вже існуючих комунікацій, згідно Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.1998 № 1597.

На сьогоднішній день в Київській області більше 2,1 тис. сільських забудовників скористались можливістю отримати пільговий довгостроковий кредит для будівництва, добудови, реконструкції житла та підведення інженерних мереж до нього.

Бажаючі отримати детальнішу інформацію можуть звернутися в відділ економічного розвитку та залучення інвестицій управління фінансів та економічного розвитку Баришівської селищної ради (адреса: смт Баришівка, вул. Центральна, 17, к. 204, е – mаіl: econ_invest_bsr@baryshivska-gromada.gov.ua) або безпосередньо до фахівців Київського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 13/1, к. 316, тел. (044)235-14-06, е – mаіl: fond_gutnichenko@ukr.net).