«Облаштувати хореографічний зал для зайнятості і виховання дітей та молоді – справа нашого майбутнього. Заняття спортом та творчістю сприяє оздоровленню дітей та юнацтва не тільки тіла, а і душі»,– ось так подумали і вирішили діяти!

Наразі дуже необхідно облаштувати хореографічний зал для зразкових колективів, а саме: зразкового ансамблю сучасного танцю «Карнавал» (керівник Козачок Л.В.), зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Мрія» (керівник Пріхнич Л.І), зразкового ансамблю народного танцю «Червона калина» (керівник Головерда С.А., Обухова О.В.), які знаходяться у Баришівському ЦПР «Мрія». Адже хореографічні колективи відвідують як діти смт Баришівка, так і діти, учнівська молодь з населених пунктів Баришівщини, зокрема: с.Волошинівка, с.Дернівка, с.Морозівка, с.Перемога, с.Селище, с.Гостролуччя, с.Поділля, с.Селичівка, с.Сезенків, с.Коржі (500 дітей).

Бюджет проекту становить 80 285,0 грн.

Кошти будуть використані на:

–        Заміна підлоги 79 м2 (6.90 ˟ 11.40м) (ламінат, плінтус, підложка ізоляційна);

–        Встановлення хореографічних двох-ярусних станків 48 погонних метра (кріплення, поручні)

Впровадження проєкту дасть змогу:

– збільшити кількість охоплення дітей дошкільного, шкільного віку та студентської молоді якісної позашкільною освітою;

– вихованцям ансамблів та хореографічних груп значно покращити умови навчання;

– педагогам колективу кваліфіковано та професійно організувати процес навчання для подальшої систематичної підготовки переможців і лауреатів міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів, які на сьогодні посідають значне місце в сучасній освіті;

– поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров’я дітей;

– прищеплення і формування навичок здорового способу життя дітей;

– формування соціально-комунікативних, творчих і організаторських навичок дітей.

Щиро вдячні за можливість втілювати в життя соціально важливі проєкти Благодійному фонду “МХП-Громаді” та МХП-Агро-С за соціальну активність та небайдужість. Ви справжні локомотиви змін у Баришівській громаді! Проєкт погоджено та вже розпочато його втілення!