НУШ – ключова реформа МОН України

НУШ – ключова реформа МОН України. Головна мета- створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням ряд життєвих компетентностей.

НУШ – це школа , до якої приємно ходити учням. Це школа де навчають бути вільними громадянами, тут панує співпраця та взаєморозуміння.

А ще НУШ – це нове освітнє середовище. Збільшилося в рази фінансування шкіл. В закладах загальної середньої освіти Баришівської ОТГ оновлюється матеріально – технічна база, як за рахунок державного так і за рахунок місцевого бюджетів.

19 нових сучасних телевізорів отримали ЗЗСО Баришівської громади для перших класів.

Зміна освітнього середовища – це зміна ставлення до дитини: повага, увага до неї, прагнення знайти оптимальний спосіб для її ефективного навчання.

Спільними зусиллями Баришівська селищна рада на чолі з головою О.Вареніченком створюють всі необхідні умови для надання якісної освіти в нашій громаді.