Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Майже щодня до Баришівської селищної ради приходять ініціативні жителі громади зі своїми ідеями .«Влада, яка ближче всього до своїх людей, як найкраще представляє їхні інтереси». Це – переконлива істина, і реформа з децентралізації влади в Україні, яку ще раз підкреслює діяльність Баришівської ОТГ.

Разом з ініціативними жителями громади, ми волонтеримо–  залучаємо молодь до реалізації соціальних проектів з метою поширення волонтерського руху в Баришівській громаді; об’єднуємо – спільні ідеї та ідейників для підвищення відповідальності та активності людей у старостинських округах щодо вирішення гострих проблем, які існують; підтримуємо – лідерів, які беруть на себе відповідальність за написання грантів, організацію заходів та можуть простими кроками покращувати становище найбільш незахищених категорій населення; розвиваємо – адже віримо, що саме ініціативні жителі спільноти відіграють ключову роль у формуванні добробуту нашої громади.

Знайомтесь, Ірина Сергіївна Кузнєцова- психолог, кандидат економічних наук, активний житель нашої громади. Під час епідемії COVID-19 всім нам вкрай необхідна була і є психологічна підтримка, особливо потребують її зараз медики та працівники закладів, установ, які наражаються на небезпеку зараження короновірусом через щоденне спілкування з масою відвідувачів. Саме тому, Баришівською селищною радою ініційовано створення «Центру психологічної підтримки». Надання волонтерських безкоштовних психологічних консультацій в он-лайн форматі яке здійснювалося та здійснюється практикуючим спеціалістом-психологом Іриною Кузнєцовою.

Сьогодні ми познайомимо Вас з Іриною, як майстринею…

«Ірино, чому саме народний розпис? Все просто.

Я мрію розписати будинок в народному стилі й тому зараз навчаюся Петріківського розпису.

За фахом я є психолог і мій кабінет знаходиться в старій хатині в центрі Баришівки. Хатина ця проста, міцна й зручна, і дуже мені подобається.

До психолога люди йдуть за розрадою, знанням про себе, розумінням та спокоєм. Я роблю й буду робити те, чому мене навчили. Але хочу, щоб, як то кажуть, в мене і стіни помагали.

Чому саме Петриківський розпис?

Мальовки Петриківського розпису життєдайні, відкриті, гнучкі, сильні, щасливі та сумні. Повні символіки, цвіту та метафор. Вони розповідають про все, з чим людина може зустрітися в житті. “Все буває, все можна пережити” – кажуть вони.

Я хочу, щоб люди знали й бачили, що прагнення до життя – перемагає. Воно сильніше за біду, смуту, горе та розпач. Щоб не трапилося, як би не склалася судьба, головне – шукати виходи і не опускати руки.

Темні часи минуть, і знов забуяє весна, розпустяться квіти».

Дякуємо за ініціативність та активну життєву позицію!