Новорічно-Різдвяні віншування жителів с. Бзів

7 січня – особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної історії щирим і сповненим радості привітанням: «Христос народився! Славіте Його!».

Різдво Христове належить до великих християнських, так званих дванадесятих свят, які відзначаються особливо урочисто. За біблійними свідченнями цього дня народився Син Божий – Ісус Христос, якому люди поклоняються вже два тисячоліття.

У X столітті християнство було запроваджено на Русі, й відтоді свято Різдва Христового стало невід’ємною частиною нашої культури. Разом із вірою Христовою в Україні та за її межами набули поширення такі народні традиції, як колядування та щедрування.

Коляда – це гімн Христу, оспівування його народження. У щедрівках славлять природу, закликають весну. Різдво – це дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі і діти. Його святкують у всьому світі, але кожен народ вкладає в це свято щось своє.

Бзівський будинок культури вирішив вкласти і свою частинку в це свято і долучитися до старадавньої традиції колядування. За запрошенням протоієрея Миколая Бреги, учасники художньої замодіяльносмті привітали колядкою всіх прихожан Свято- Успенського храму с. Морозівки з Різдвом Христовим, а також привітали жителів с. Морозівки та  с. Бзова. Приємно було бачити усмішки на обличчях людей та вашу гостинність.

Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще. Бажаємо усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, та Божого благословення, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Нехай у Новий рік в усіх нас будуть чисті помисли, наповнені добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Директор будинку культури с. Бзів, Лукаш М.С.