Перша апаратна нарада у 2020 році

Сьогодні, 11-го січня, Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко провів  апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Баришівської селищної ради.

Під час зібрання керуюча справами Баришівської селищної ради Ольга Михайлівна Нестерова доповіла : про планування роботи структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради; про звітування комунальних закладів, установ та організацій за 2019 рік; про перегляд Посадових інструкцій працівників виконавчого комітету селищної ради.

Олександр Павлович, в свою чергу детально проаналізувала роботу кожного структурного підрозділу, обговоривши низку питань життєдіяльності Баришівської громади.  Зосередив увагу керівників на слідуючих питаннях. А саме :

– аналіз виконавської дисципліни та своєчасне виконання завдань;

– про проведення інструктажів з охорони праці (співдоповідач Сергій Васильович Галецький- головний спеціаліст, інспектор праці відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Баришівської селищної ради);

– про заходи з питань запобігання корупції у виконавчому комітеті селищної ради. Подання щорічних декларацій посадовим особам виконавчого комітету Баришівської селищної ради (співдоповідач Людмила Андріївна Дзявун –завідувач сектора кадрової політики Баришівської селищної ради), яка в свою чергу наголосила з приводу зазначених змін Національним агентством з питань запобігання корупції nazk.gov.ua/uk/novyny/nazkzatverdylonoviformyedeklaratsiyitapovidomlennyaprosuttyevizminy та за передбачане адміністративне правопорушення за несвоєчасне подання декларації (ст.172 п.6 Куп АП) та за недостовірні відомості –ст.336 п.1 Кримінального кодексу

Підсумовуючи нараду, керівник громади окреслив ряд завдань для структурних підрозділів за різними напрямками роботи.

Неочікуваним для всіх був прихід колядників – народного аматорського фолькльорного ансамблю «Вербиченька»с. Власівка (керівник Буркало Лідія Василівна). Начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Людмила Миколаївна Бабич, вкотре залучила до формування креативного культурного середовища та діяльності всіх мешканців громади. Адже відродження і популяризація та об’єднання громади навколо культурних цінностей і є культурною спадщиною громади.