Навчання в Київській обласній бібліотеці для юнацтва

Бібліотечні працівники Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради постійно беруть участь у заняттях в рамках навчального проєкту «Для молодих та разом з молодими» Київської обласної бібліотеки для юнацтва.

23 жовтня 2019 року відбулося чергове заняття на тему «Інформаційні технології в бібліотеці», на якому побувала завідувач методично-бібліографічного відділу Баришівської ЦБС Н.І. Лавріненко.

Розпочала навчання директор Київської обласної бібліотеки для юнацтва Г.Й.Сорока, яка  звернула увагу на особливості діяльності бібліотек в умовах децентралізації, зокрема на бібліотечне обслуговування юнацтва.

Завідуюча науково-методичним відділом Н.О.Кліменко познайомила з можливостями операційної системи Windows та провела практичні заняття по користуванню програмами Microsoft Office: Word та Excell.

Цікавою була консультація заступника директора з науково-методичної роботи Т.І.Василькевич «Реєстрація електронної скриньки та етика ділового листування».

Провідний методист Л.О.Соколовська виступила з консультацією  «Бібліотека в соцмережах». Активна робота в соціальних мережах для бібліотекарів дозволяє не лише прорекламувати свою бібліотеку та її послуги, а й  ділитись та обмінюватись досвідом, проводити конкурси та самим брати в них участь тощо.

Враховуючи виклики сьогодення бібліотеки використовують сучасні і різноманітні форми роботи, які здатні привертати увагу не тільки постійних користувачів бібліотеки, а й залучати нових до книги і читання. Про організацію віртуальних виставок, створення буктрейлерів розповіла завідувач відділом обслуговування користувачів О.О.Шмідт.

В подарунок для своїх бібліотек присутні отримали річний комплект  журналу «Малятко» та цікаві  історичні книги, зокрема збірник спогадів та документів «У жорнах історії», який базується на спогадах очевидців-уродженців Холмщини про депортацію українців у 1944-1946 роках. Книга Георгія Чорного «Київ досвітній» – це  комплексне дослідження історії Києва та прадавньої України.

Директор Баришівської ЦБС,  Пацаловська Г.В.